İnsan Kaynakları / Staj Olanakları

Kurum olarak her yıl üniversite öğrencilerine bizlerle birlikte çalışarak deneyim kazanma fırsatı veriyoruz. Yaz dönemi süresince üniversite öğrencilerine sağladığımız staj olanağı ile öğrencilere destek verip onları iş hayatına hazırlarken, Şirketimizin gelecekteki potansiyel insan kaynağını belirlemeyi hedefliyoruz. Stajyerler şirketimizde çalışan profesyonellerin tecrübesinden faydalandığı gibi bizler de onların fikirleriyle gelişiyoruz.Staj imkanı ile öğrencilere kariyer planlaması ve hedefleri konusunda daha bilinçli karar verebilmelerine yardımcı olmayı sosyal sorumluluk bilinci olarak kabul ediyoruz.

Aşağıda belirtilen başvuru şartlarını karşılayan öğrenciler, Haziran - Eylül döneminde staj yapmak üzere, 15 Mart – 15 Nisan tarihleri arasında başvuruda bulunabilirler. 16 Nisan tarihi itibarı ile başvuru kabulü durdurulur ve başvurular Nisan ayında değerlendirilir. Sonuçlar, staja kabul edilen tüm adaylarla Mayıs ayının 2. ve 3. haftasında paylaşılır. FABRİKAMIZDA SADECE YÖNETİM ORGANİZASYON STAJI YAPILMAKTADIR.

Staj Başvuru Şartları

  • Lisans düzeyinde (dört yıllık fakülte) öğrenim görüyor olmak,
  • Başvuru tarihinde 3. ya da 4. sınıf öğrencisi olmak,
  • Stajının zorunlu olması,
  • Öğrenim gördüğü kurum tarafından staj süresince sigortasının yapılacağının taahhüt edilmesi.

Bu şartları karşılıyor ve şirketimizde staj yapmak için başvuruda bulunmak istiyorsanız lütfen aşağıdaki linke tıklayarak “Staj Başvuru Formu”nu doldurunuz. Başvurunuz İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından değerlendirilecek ve gerekli görüldüğü taktirde değerlendirme aşamasında sizinle iletişime geçilecektir.

Başvurunuz ile şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi ve güven için teşekkür ederiz.

2023 yılı staj başvurularımız sona ermiştir. Teşekkür ederiz.

ÇAĞRI MERKEZİ: 0312 267 50 00