İnsan Kaynakları / Kariyer Olanakları

Yenilik Yaratıcılık Büyük Hedefler

Türkiye’de traktör üretim sektörünün lider kuruluşlarından biri olan ve yurt dışında tanınan bir marka olma yolunda planlı adımlarla yürüyen Erkunt Traktör, her zaman, en önemli değerinin insan olduğunun bilinciyle çalışıyor.

Büyük resmin parçası olun: Türkiye’nin Traktörü’nü dünyada yaygınlaştıralım

Türkiye’de birçok ilki gerçekleştiren ailemize katılmak, yeniliklere ve değişimlere açık olmayı; sonuç odaklı yaratıcı çözümler geliştirebilmeyi gerektiriyor.

Türkiye’nin Traktörü’nü üretme hedefinden aldığımız güçle yola çıktığımız 2003'ten başlayarak birçok başarıya ulaşan ekibimizi, çalıştığı kurumu değerli kılan, kişisel gelişim hedefi olan profesyonellerle genişletmeye devam ediyoruz.

Siz de bu büyük resmin içinde yer almak istiyorsanız, özgeçmişinizi bize kurumsal websitemiz veya "www.kariyer.net" websitesi üzerinden ulaştırın.

İnsana Değer

Bu ilkeyle hareket eden İnsan Kaynakları bölümümüz, tüm adaylara eşit fırsat tanıyor ve tüm başvuruları titizlikle inceliyor. Başvurusu olumlu değerlendirilen adaylar, ilgili bölüm yöneticilerinin de katıldığı, teknik bilgi, birikim, kişisel özellikler ve kurum kültürüne uyum gibi konuların ana çerçevesini oluşturduğu görüşmelere davet ediliyor.

Görüşmeler neticesinde aramıza katılacak yetenekler, öncelikle pozisyon gerekliliklerine göre yabancı dil düzey belirleme sınavına yönlendiriliyor. Sürecin sonunda işe alım prosedürüne uygun olarak geri bildirim ve birlikte çalışma teklifi yapılıyor.

Uyum Süreci

Aramıza yeni katılanlar için, ailemize hızla uyum sağlamaları amacıyla “Oryantasyon Programı” düzenleniyor. Bu program kapsamında şirketin tanıtım, vizyon, strateji ve hedeflerinin yanı sıra fonksiyon ve pozisyona yönelik tanıtım ve bilgilendirmeler aktarılıyor.

Kariyer Olanakları

Aşağıda yer alan başvuru formlarını kullanarak başvuru yapabilirsiniz. Yaptığınız başvurular aday havuzuna alınarak niteliklerinize uygun pozisyon olması durumunda sizinle iletişime geçilecektir

Mavi Yaka Başvuru
Beyaz Yaka Başvuru
ÇAĞRI MERKEZİ: 0312 267 50 00